Під бурхливі овації глядачів Ані Лорак несподівано виступила в Палаці “Україна”

Ані Лорак в афіші заходу не було, тому її виступ був напрочуд неочікуваним.

Українська співачка Ані Лорак, яка нещодавно отримала премію “Золотий грамофон – 2017” у Кремлівському палаці у Москві, неочікувано виступила у Палаці “Україна” у Києві. Про це повідомляє ТСН.ua.

Виступ Ані Лорак стався у вівторок, 14 листопада, на шоу, присвяченому 15-річчю балету “Freedom”. На концерті виступали Вєра Брежнєва, Наталя Могилевська, Ірина Білик, Оля Полякова, Злата Огневич, Макс Барських та інші. Головною запрошеною зіркою була заявлена Лайма Вайкуле. А ось ім’я Ані Лорак в афіші заходу не було, організатори концерту лише обіцяли, що “на сцені з’явиться special guest – артист, у якого мільйони шанувальників в Україні”. Коли ж Лорак вийшла на сцену, глядачі почали аплодувати і знімати її на телефони.

Співачка вийшла на сцену в чорному комбінезоні. Вона виконала свою пісню “Ти ще любиш”, прем’єра якої відбулася в 2017 році.

Якби ім’я Ані Лорак було заявлено на афіші заздалегідь, активісти могли б влаштувати провокації. А так їх вдалося уникнути.
Після завершення виступу більшість присутніх влаштували бурхливі овації, дехто навіть встав. Жоден інший артист на цьому шоу не отримав стільки овацій, скільки отримала Ані Лорак. Після виступу співачка сказала: “Привіт, Києве! Привіт, мої улюблені! Велике спасибі. Для мене величезна честь сьогодні бути в цьому залі. Вітати талановитих, неймовірних, незвичайних, харизматичних Freedom, тому що вони – це щось особливе під сонцем, справжні артисти. Велика честь сьогодні брати участь в такому концерті і, звичайно, як ви самі розумієте, стояти на цій сцені в Палаці “Україна” і співати для вас! Дякую!”.

Останні сольні концерти Ані Лорак в Україні пройшли 26 і 27 листопада 2014 року в тому ж “Палаці Україна”. Тоді виступи намагалися зірвати активісти, вони закидали будівлю камінням. Щоб не піддавати шанувальників небезпеки, співачка скасувала запланований на 15 лютого концерт в Одесі. З тих пір Ані Лорак не давала сольників в Україні, але виступала на новорічному вогнику телеканалу “Інтер”.

– Мені не хочеться, щоб хтось робив кар’єру, намагаючись очорнити моє ім’я, та ще й рекламуючи себе за мій рахунок, а в кінцевому підсумку страждав би мій улюблений глядач. Гастролі нон-стоп теж вплинули на тривалу паузу – хотілося побувати в кожному куточку, де мене хочуть почути. Слава Богу, я встигла об’їздити Україну зі своїм шоу в 2013-му і 2014-му роках – всюди зал зустрічав стоячи. Те, що сталося потім – мsq біль. Але, повторюся, не можу допустити, щоб люди, користуючись  вседозволеністю, піарилися на мені, розповідала Ані Лорак в інтерв’ю “КП в Україні” в березні 2017 року.