Петиція на сайті президента: електронні лікарняні дають збій, чому мають страждати прості люди?

Українці вимагають запровадити на додачу до електронних лікарняних листків якусь альтернативу, на випадок, коли система дає збій. Відповідну петицію опублікували на сайті Президента України.

Крім електронних лікарняних листків має бути якась альтернатива їхньої видачі, переконана автор звернення Оксана Голуб.

«Електронна система є недосконалою! Як повинні нарахувати кошти, якщо людина хворіла, а лікарняний не приходить, і постійно вибиває помилку? Чому прості люди мають страждати і самі шукати вирішення проблем? Чому ті інстанції, які пов’язані з вашою електронною системою охорони здоров’я, не працюють належним чином, не можуть вносити чи змінити дані за попередні роки? Прошу налагодити роботу на всіх рівнях!», – вимагає жінка.

Петиція на сайті президента: електронні лікарняні дають збій, чому мають страждати прості люди?

Вона також поскаржилася на «хамів-головних лікарів, які повдівали корони на голову» і працюють «для своєї кишені а не для людей».

«Не хочете думати, то дайте право бухгалтерам заходити в медичну систему і нараховувати лікарняні за висновками лікаря в певних ситуаціях», – додає автор петиції.

Її звернення вже підтримали 19 осіб проти 25 тисяч підписів, які необхідні, щоб петицію підтримали на найвищому рівні.

До речі, вже відомі перші результати реформи електронних лікарняних, яка стартувала 1 жовтня. Як повідомляє Мінцифри, за два тижні лікарі в закладах охорони здоров’я сформували понад 1,7 млн електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність. І понад 1,1 млн електронних листків непрацездатності було видано на їхній основі.

Згідно з новими правилами видачі лікарняних, вони оформлюються виключно онлайн. Це допоможе зменшити навантаження на лікарів та спростити отримання страхових виплат для пацієнтів.

“Жодних черг, бюрократії та корупції”, – зазначають в міністерстві.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram