Передвиборча кампанія Зеленського отримала сім нагород від європейських експертів

Передвиборна кампанія президента України Володимира Зеленського отримала сім нагород щорічної премії Європейської асоціації політичних консультантів (EAPC) Polaris Awards, повідомляє в суботу прес-служба команди Зеленського.

«Команда президента України Володимира Зеленського, яка розробляла його передвиборну кампанію, перемогла в семи номінаціях щорічної премії Європейської асоціації політичних консультантів (EAPC) Polaris Awards», – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, Україна вперше брала участь в цьому конкурсі і показала найкращий результат за кількістю перемог на одну країну за всю історію існування премії. Церемонія нагородження відбулася в Греції 31 травня.

Як зазначається, команда Зеленського стала беззаперечним лідером в наступних номінаціях: «Кампанія в соціальних медіа», «Краще веб-відео», «Краще використання негативного або контрастного», «Креативне використання даних / метрик / аналітики», «Кращий сайт», « Діджитал-кампанії »,« Краще використання гумору ».

«Наш Діджитал підкорив світ! Сьогодні ми стали абсолютними переможцями на EAPC Polaris Awards. Це заслуга всієї команди Зеленського. Кожну людину, яка працювала над передвиборною кампанією нашого президента. Ми показали, що політика може бути іншою. Що можна перемагати без олігархічних бюджетів і не обов’язково завішувати всю країну своїми бордами, щоб тебе побачили і почули », – цитує прес-служба Михайла Федорова, який в передвиборному штабі Зеленського відповідав за напрямок, пов’язаний з інформаційними технологіями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *