Пентагон: активність російських тролів зросла на 2000%

Прес-секретар Пентагону Дана Уайт заявила, що активність російських інтернет-тролів за останні 24 години зросла на 2000%.

Про це вона сказала на брифінгу в суботу, повідомляє CNN.

На брифінгу було представлено інформацію, пов’язану з повітряними ударами по об`єктах у Сирії США, Великобританії та Франції в на ніч на суботу.

“Російська кампанія з дезінформації вже почалася. За останні 24 години активність російських тролів збільшились на 2000%, тому ми будемо тримати вас у курсі подій”, – сказала Уайт.

 Як відомо, в ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали авіаударів по військових об’єктах в Сирії, які пов’язують із зберіганням та виготовленням хімічної зброї.

Ракетні удари США, Великої Британії і Франції по військових об’єктах в Сирії знищили всі задані цілі.

Про це заявив генерал Кеннет МакКінзі на брифінгу у Пентагоні, повідомляє BBC.

За його словами, “пропорційні, точні та узгоджені удари” були спрямовані проти трьох об’єктів.

“Ми обережно вибирали ці цілі, щоб уникнути жертв серед цивільних осіб… і вони були успішно уражені”, – сказав він.  МакКінзі додав, що у США немає інформації про жертви серед цивільних осіб.

Він додав, що “сирійська зброя не мала ніякого впливу” на військову операцію.

Генерал розповів, що 76 ракет потрапили в ціль біля Дамаску. “Об’єкт вже неефективний”, – сказав він. По сховищу на захід від Хомса, за словами МакКінзі, випустили 22 ракети.

За словами генерала, військові удари США, Франції і Великобританії по Сирії дозволили відкинути розвиток програми хімічної зброї режиму Башара Асада на роки, повідомляє CNN.

“Ми використали 105 боєприпасів проти трьох цілей, які значно вплинуть на здатність сирійського режиму розробляти, розгортати і використовувати хімічну зброю в майбутньому. Я хочу ще раз підкреслити, що цей удар був удвічі більшим, ніж останній удар в квітні 2017 року”, – сказав МакКінзі.

Прес-секретар Пентагону Дана Уайт в свою чергу заявила, що питання про хімічну атаку в Сирії “вимагало негайної відповіді”.

Вона сказала, що військова операція проти сирійського режиму не була спрямована на “пошук конфлікту в Сирії”.

“Але ми не можемо допустити таких грубих порушень міжнародного права”, – сказала Уайт.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *