Париж, в якому в 2015 році відбулося підписання історичної угоди про боротьбу з глобальним потеплінням, у вівторок оголосив кліматичну надзвичайну ситуацію після аналогічних кроків інших міст і національних парламентів.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на France24.
“Париж, як і інші міста, оголошує кліматичну надзвичайну ситуацію”, – сказала Селія Блауель, заступник мера з питань навколишнього середовища, на засіданні муніципальної ради, підкресливши необхідність дотримуватися цілей угоди 2015 року.
У декларації також говориться, що мерія Парижа створить “кліматичну академію” з метою кращого просвітництва молоді та громадськості з цього питання.
Британський парламент
став першим у світі, який оголосив надзвичайний стан у сфері клімату, аналогічне рішення пізніше ухвалив парламент Ірландії.
За даними Climate Mobilization, неурядової організації США, що наполягає на таких деклараціях, близько 650 місцевих органів влади в містах і селищах по всьому світу оголосили надзвичайну ситуацію з кліматом.
До речі, цього ж дня прозвучала і цікава заява президента Росії Володимира Путіна, який розкритикував вітрові електростанції, оскільки, на його думку, вони завдають шкоди навколишній природі.Про це він заявив у вівторок на “Глобальному саміті з виробництва та індустріалізації”, який проходив в російському Єкатеринбурзі.
“Чи комфортно буде людям жити на планеті, заставленій частоколом вітряків і покритій декількома шарами сонячних батарей?” – задається Путін риторичним питанням.
Подібні джерела енергії він порівнює із “замітанням сміття під килим”.
Згадав він і про наслідки енергії вітру для черв’яків.
“Вони (вітрогенератори) так трясуться, що черв’яки виповзають із землі”, – зазначив Путін.
“Це не жарти, насправді, це серйозні наслідки застосування ось цих сучасних способів отримання енергії”, – сказав він.
Переглядів: 556