В Італії випав град розміром з апельсин, постраждали 18 людей

В центральній Італії в районі узбережжя Адріатичного моря випав град розміром з апельсин.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на агенцію ANSA.

Град випав у комуні Пескара в регіоні Абруццо. Через рани, завдані величезними градинами, 18 людей опинилися у лікарняному відділі невідкладної допомоги. В лікарні опинилася і вагітна жінка з пораненнями обличчя і голови.

 

Повідомляється, що постраждали дістали забої голови і рани, їм накладають шви.

 В одній з лікарень Пескари при цьому через негоду склалася критична ситуація, оскільки водою залило перший поверх, через що всі операційні були змушені припинити роботу.

Також водою залило паркувальний майданчик з близько двома десятками автомобілів співробітників лікарні. Повідомляється, що рівень води на майданчику зараз складає 2 метри.

Окрім того, град завдав серйозних збитків і самому місту Пескара: пошкоджені автомобілі, вибите скло у вікнах, пробиті дахи будинків.

 

 Від негоди зараз потерпають північний регіон Емілія-Романья, центральний Абруццо і область Марке.

Як повідомлялося, на півночі Італії пронісся ураган, який з корінням виривав дерева, знищив десятки автомобілів і завдав збитків приморським містечкам.

Найбільше від стихії постраждало містечко Морський Мілан в провінції Равенна на узбережжі Адріатичного моря.

 

 Тут в результаті урагану повалені сотні дерев, розбиті автомобілі, зруйновано багато споруд на пляжі, постраждали будівлі ресторанів.
 

 Транспортний рух практично припинено через дерева, які лежать поперек доріг, зламані стовпи і дорожні знаки. Повідомляється про одну постраждалу жінку.

Складна ситуація також в районі Ріміні, де повідомлялося про локальні повені після проливних дощів.

Метеорологи пояснюють збільшення екстремальних погодних явищ в Італії в цю пору року втратою природного захисту, яку надавав Азорський антициклон.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *