Парубій був на допиті у ДБР

Народний депутат фракції “Європейська солідарність” Андрій Парубій дав свідчення у справі перешкоджання виборчому праву під час парламентських виборів 2019 року. Парубій: “У чому ж вбачається моє “перешкоджання”? Виявляється в тому, що я, як Голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах…

І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування…Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами”.

Раніше “Задзеркальним абсурдом” Парубій назвав і кримінальне провадження про нібито створення ним озброєних угруповань для масових заворушень 2 травня 2014 року в Одесі.

Нагадаємо:

  • Центральна виборча комісія на парламентських виборах минулого року зареєструвала кандидатами ексчиновника часів Януковича Андрія Клюєва, ексзаступника генпрокурора Рената Кузьміна та блогера Анатолія Шарія.
  • Парубій звернувся до правоохоронних органів з вимогою надати відомості про перебування Клюєва і Шарія на території України.
  • СБУ встановила, що Клюєв, Кузьмін і Шарій не перебували в Україні останні 5 років, що є умовою участі у виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *