Loading...

Палата представників США схвалила поставки Україні летального зброї

Нижня палата Конгресу США одноголосно схвалила закон про постачання зброї Україні. Для вступу документа в силу потрібно схвалення Сенату і підпис президента США.

Палата представників Конгресу США одноголосно схвалила закон “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”, який передбачає постачання Києву летальних оборонних озброєнь. Відповідну заяву було опубліковано в четвер, 22 вересня, на сайті комітету із закордонних справ нижньої палати Конгресу.

“Адміністрація (президента США. – Ред.) Не може дозволити Путіну думати, ніби протидія Сполучених Штатів його агресії слабшає”, – підкреслив голова комітету у закордонних справах палати представників Ед Ройс.
Закон передбачає також збереження американських санкцій проти Москви і підтверджує відмову США від визнання анексії Криму. “Передбачається, що відповідні санкції залишаються в силі, поки президент США не надасть в Конгрес свідоцтво про відновлення суверенітету України над півостровом”, – прокоментував український лідер Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook прийняття закону.
Щоб документ набув чинності, аналогічний за змістом законопроект повинен бути підтриманий Сенатом, а після цього підписаний президентом США. З 2014 року Україна неодноразово зверталася до міжнародних партнерів, в тому числі до Сполучених Штатів, з проханням надати країні летальну зброю, але отримувала відмову.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *