ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: «НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ МОЛОДІ – СЕРЕД ГОЛОВНИХ МОЇХ ЗАВДАНЬ»

Перспективи для розвитку молоді та створення нових робочих місць. Ці теми були головними на зустрічі кандидата в депутати на 93-му окрузі Олександра Жукотанського в Переяслав-Хмельницькому з учасниками громадської організації «Джем Толока».  

За словами політика, на сьогодні надзвичайно важливою є молодіжна політика держави, а програми для молоді повинні працювати, а не припадати пилом. Їх має бути більше.

«В українських містах повинні бути створені умови для того, щоб молодь почувалася комфортно. Мова і про спорт, і про культурне життя, і про освіту. Але головне – робочі місця. Робота для молодої людини – це можливість реалізувати і забезпечити себе», — зазначив кандидат.

ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: «НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ МОЛОДІ – СЕРЕД ГОЛОВНИХ МОЇХ ЗАВДАНЬ»

Політик повідомив, що «Джем Толока» справила на нього позитивне враження. Адже молоді люди Переяслав-Хмельницького чітко знають, яким хочуть бачити рідне місто. Активісти втілили багато благодійних проектів, допомагали в лікуванні дітей та героїв АТО, проводять різні культурні заход. А ще – опікуються екологією.

ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: «НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ ДЛЯ МОЛОДІ – СЕРЕД ГОЛОВНИХ МОЇХ ЗАВДАНЬ»

«Погляди активістів особисто мені дуже близькі. Я завжди займав активну громадську позицію. Прагну, щоб українська молодь була такою ж активною, ініціативною і патріотичною», — сказав він.

Жукотанський при цьому нагадав, що один з перших викликів, які перед ним стоять, — це зайнятість земляків, створення нових робочих місць, особливо для молоді, зростання добробуту жителів району.  

«Я вмію залучати гроші для розвитку підприємств, територій та малого бізнесу. Знаю, як створити нові робочі місця, розширити існуючі виробництва, сприяти розвитку малого бізнесу. І цим займатимуся у новому парламенті», — сказав кандидат у народні депутати в 93-ому виборчому окрузі Олександр Жукотанський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *