ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: МОЯ ПАРТІЯ — МЕШКАНЦІ ВСЬОГО 93-го ОКРУГУ

Після виборів у новій Верховній Раді України першочерговими завданнями для Олександра Жукотанського в разі обрання будуть потреби громад усього 93-го округу. Про це кандидат у народні депутати заявив на зустрічі з мешканцями села Бушеве Рокитнянського району.

«У першу чергу в ручному режимі намагатимусь витягнути фінансування для вирішення першочергових проблем округу. А потім — здійснювати системну роботу, щоб перевести вирішення цих питань в автоматичний режим», — сказав політик.

На зустрічах із мешканцями округу в Жукотанського часто запитують, яку він партію представляє. Цікавила партійність кандидата і бушевців. Політик відповів, що його партія — мешканці всього 93-го округу. А головні завдання після обрання — захист інтересів нашої громади в новому парламенті.

ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: МОЯ ПАРТІЯ — МЕШКАНЦІ ВСЬОГО 93-го ОКРУГУ

Аналогічні питання ставили Жукотанському й мешканці села Ольшаниця Рокитнянського району. На зустрічі з громадою місцевих теж вразила відкритість політика і його простота. Тож вони говорили з ним, як із хорошим приятелем і людиною, якій довіряють.

ОЛЕКСАНДР ЖУКОТАНСЬКИЙ: МОЯ ПАРТІЯ — МЕШКАНЦІ ВСЬОГО 93-го ОКРУГУ

Ольшанців, окрім глобальних проблем — стан медицини в селах, побудова дитячих майданчиків, вивезення сміття тощо, цікавило, зокрема, і те, чи приїде до них політик через рік після обрання народним депутатом. Олександр Жукотанський запевнив, що триматиме постійний зворотній зв’язок із громадою та, звісно, нікуди не зникатиме. А наполегливо працюватиме на користь мешканців округу, представляючи його в Раді.

«Якщо ви мене оберете, постійно буду до вас приїжджати. І будуть приїжджати мої представники, щоб обговорювати з вами поточні проблеми. Будемо разом із вами думати, як їх швидко вирішувати», — сказав кандидат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *