Loading...

Оксана Сироід: Укроборонпром створювали для корупції

Віце-спікер Верховної Ради України Оксани Сироїд вважає, що коли в 2010 році створювали «Укроборонпром», то робили це не для розвитку українського оборонного комплексу. У тому вигляді, в якому існує концерн, він абсолютно неефективна структура, заснована на ідеї корупції, ділиться думкою нардеп на сайті партії «Самопоміч».

На думку віце-спікера Верховної Ради, необхідно ввести прозоре управління компанією і провести аудит всіх підприємств, що входять до складу концерну.

«Частина підприємств сьогодні доведені до банкрутства. І перший напрямок, в якому необхідно рухатися, це корпоратизація цих підприємств, прозоре управління ними. Після того, як буде введено прозоре управління, повинен бути проведений аудит цих підприємств. Згодом повинні бути створені конструкторські консорціуми, які прийматимуть рішення про розробку інноваційних зразків продукції, і, наприклад, рада директорів, яка буде приймати рішення про виробництво того чи іншого виду озброєння або циклу виробництва », – зазначає Оксана Сироід.

В даний час, за словами віце-спікера, величезні суми грошей розкрадаються через «фірми-прокладки». І в цьому їм допомагає в першу чергу гриф державної таємниці на оборонних закупівлях і, звичайно, непрозоре управління.

«При існуючій системі цю ситуацію змінити неможливо, тому необхідно змінити систему», – робить висновок Оксана Сироід.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *