Нардеп Андрій Журжій: умова кар’єрного зростання у фіскальній службі – бути родичем депутата

Народний депутат Верховної Ради від політичної партії «Об’єднання« Самопоміч »Андрій Журжій поділився своїм баченням ситуації про підбір кадрів Романом Насіровим в Державну фіскальну службу (ДФС) України на сайті партії.

За словами нардепа, в останні дні одна з головних тем для обговорення – призначення начальником відділу митного аудиту одного з департаментів Державної фіскальної служби колишнього заступника керівника Одеської митниці Лариси Ареф’євої. Керівника фіскальної служби не зупинило навіть те, що Ареф’єва восени 2015 була затримана на хабарі в $ 50 тисяч.

Не так давно схожа ситуація сталася і в Харківській області. Там, в червні 2015 року призначили Артема Єфремова першим заступником начальника однієї з податкових інспекцій міста Харкова. Але фактично він виконував обов’язки начальника цієї інспекції.

«Після призначення до мене почали надходити численні скарги і звернення про незаконні дії податківців, які полягали в необгрунтованому розірванні договорів про визнання електронних документів. Підприємці не могли реєструвати податкові накладні та подавати звітність. При цьому податківці вимагали хабара за усунення створених ними ж перешкод в роботі. – Каже Андрій Журжій. – Як неодноразово відзначали підприємці, всі ці незаконні дії відбувалися за прямою вказівкою пана Єфремова, який незважаючи на численні скарги платників на адресу ДФС України, на гарячу лінію Кабінету Міністрів і до народних депутатів, продовжував тиснути на бізнес, відчуваючи повну безкарність ».

Ймовірно, повна безкарність і протекторат голови ДФС пана Єфремова базувалися на тому, що він син народного депутата, члена депутатської фракції «Народний фронт» Ірини Єфремової.

Вал скарг все ж зробив свою справу і ДФС все-таки провело службові перевірки, за результатами яких Артема Єфремова двічі притягували до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання своїх службових обов’язків і в кінцевому підсумку, через серйозні порушення, звільнили.

Але, як показала практика, Роман Насіров не міг залишити в біді сина народного депутата. І незважаючи на заплямовану грубими порушеннями репутацію, менш ніж через місяць після звільнення з посади, голова ДФС призначає Артема Єфремова на посаду начальника Слобожанської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Харківській області.

«Ось він, приклад безпрецедентного кар’єрного росту. Хочеш підвищення – знущайся над бізнесом і замість стільця заступника отримаєш м’яке і тепле крісло керівника », – резюмує Андрій Журжій.

Достовірність призначення підтверджують фотографії документів.

Нардеп Андрій Журжій: умова кар'єрного зростання у фіскальній службі - бути родичем депутата

Нардеп Андрій Журжій: умова кар'єрного зростання у фіскальній службі - бути родичем депутата

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *