Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження про заборону виїзду з України Порошенку, Парубію, Гройсману і іншим топ-чиновникам та нардепам

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом до Національної поліції, Служби безпеки та Адміністрації Державної прикордонної служби про заборону після проведення парламентських і президентських виборів виїзду з України топ-чиновників і народних депутатів.

Про це  стало відомо з повідомлення прес-служби Окружного адміністративного суду Києва.

Як повідомляється, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо непроведення всіх заходів для забезпечення захисту нацбезпеки і не протидію організованій злочинності особами, які займають політичні посади і які, на думку позивача, могли здійснювати корупційні злочини. Також позивач просить визнати протиправною і бездіяльність СБУ щодо непроведення службою всіх заходів для забезпечення захисту національної безпеки від організованої злочинності цими особами.

Відзначається, що серед третіх осіб, крім президента України Петра Порошенка, спікера парламенту Андрія Парубія і прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в позові зазначено більше 50 народних депутатів президентської фракції, більше 40 членів уряду, голова правління НАК “Нафтогаз України”, а також судді Верховного Суду та члени ВККС. Загалом 180 третіх осіб.

Відзначається, що суд буде розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Прес-служба Окружного адмінсуду Києва також нагадала, що раніше суд відкрив провадження за позовом Олександра Дубинського, який також просить суд заборонити чиновникам і політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських і президентських виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *