У своєму прощальному зверненні Маккейн натякнув на політику Трампа

Сенатор Джон Маккейн у своєму прощальному зверненні закликав не споруджувати стіни і не сумніватися в ідеалах країни, очевидно, маючи на увазі намір нинішнього президента США звести стіну на кордоні з Мексикою і його позицію щодо біженців і мігрантів.

Документ був опублікований сім’єю Маккейна після його смерті, пише The Hill.

У зверненні сенатор каже, що для нього було честю служити своїм братам американцям і жителям штату Арізона, який він представляв в сенаті.

“Я жив і помер, пишаючись тим, що був американцем. Ми громадяни найбільшої в світі республіки, нації ідеалів, а не крові і землі”, – йдеться в заяві.

 “Ми послаблюємо нашу велич, коли ми плутаємо патріотизм з племінним суперництвом, який посіяв невдоволення, ненависть і насильство у всіх куточках земної кулі. Ми послаблюємо її, коли ми ховаємося за стінами, а не руйнуємо їх, коли ми сумніваємося в силі наших ідеалів, а не довіряємо їм, щоб вони стали великою силою змін, якою вони завжди були”, – заявив Маккейн.

Американський сенатор Джон Маккейн, у якого в 2017 році був діагностований рак мозку, помер 25 серпня на 82 році життя.

Сенатора поховають у Аннаполісі (штат Меріленд) на цвинтарі академії ВМС. Прощальна церемонія відбудеться в парламентській асамблеї Арізони.

Джон Маккейн жорстко критикував президента США Дональда Трампа – він називав його “імпульсивним” і “дезінформованим” та критикував через політику глави Білого дому щодо РФ, Сирії та Китаю.

Трампа на похорони Маккейна не запросили.

Зазначається, що Маккейн, який планував власний похорон, заповідав не кликати на прощальну церемонію Трампа, жорстким критиком якого він був.

Родина сенатора розділяє його позицію, тому Трамп не був запрошений.

 Водночас, за волею покійного, на похорон будуть запрошені колишні президенти США Джордж Буш-молодший і Барак Обама – вони були суперниками Маккейна на президентських виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *