ОДИН — ВИЛАЗЬ, А ІНШИМ — ЗАСЬ?

Станом на червень ц.р. в Києві нараховується більше тисячі літніх терас, із яких тільки близько 400 платять податки в бюджет міста. Крім того, значна кількість таких майданчиків установлені з порушенням правил благоустрою, закриваючи пішохідні ділянки, спотворюючи вулиці міста. Згідно зі столичними правилами благоустрою майданчики не повинні виходити на тротуари та зелені зони. Крім того, повинен залишатися прохід для пішоходів не менше 1,8 м. Тож такі тераси будуть демонтовані. Про це повідомляє Інтернет-ресурс www.segodnya.ua.

Чим у підходах до благоустрою Переяслав відрізняється від Києва? Здавалось би, і там «УДАР», і тут «УДАР», тому в багатьох питаннях за логікою повинне спостерігатися зближення позицій. Але ж ні. Там – удар по порушниках, тут – удар по благоустрою. Про переяславські удари йшлося на одній із останніх сесій ради.

За ініціативою міського депутата Лідії Оверчук до порядку денного було внесене питання скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 8 травня 2019 року №209-09 «Про погодження місця розміщення пересувної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності ФОП Покайніс Юлії Вікторівні в місті Переяславі-Хмельницькому». Така споруда була встановлена на тротуарі по вулиці Шевченка, за районом електричних мереж, біля мерівської фірми «Кобзар», де підприємець Юлія Покайніс орендує частину приміщення під магазин. Тераса зайняла весь тротуар, а для пішоходів виклали плиткою вузенький обхід, ліквідувавши таким чином зелену зону.

Лідія Миколаївна повідомила присутнім, що ця споруда знаходиться на її окрузі. До промовця звертаються жителі міста з запитаннями: що то за клітка? Адже то не пересувна конструкція, бо пересунути її не вдасться. Це добротно зварена з металу тимчасова споруда, яка стоїть на тротуарі. Перше порушення – це те, що рішення приймав виконком, а не сесія. Друге – що не витримані абсолютно ніякі норми для безпеки пішоходів. І якщо не скасувати це рішення, то, значить, усі підприємці, власники магазинів та кафе на Шкільній, Покровській, Б.Хмельницького та на інших вулицях, робитимуть, що захочуть, перегороджуватимуть своїми тимчасовими спорудами всі тротуари та зелені зони. З дорожніми службами та ДАІ це рішення не узгоджувалося. Беззаконня породжує зло, закон має бути для всіх один – підсумувала парламентар.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Юрія Ходаківського.

Світлина від Юрія Ходаківського.

Світлина від Юрія Ходаківського.

Світлина від Юрія Ходаківського.

Ці фото зроблені тоді, коли будівництво лише починалося

Світлина від Світлани Світлани.

Світлина від Світлани Світлани.

Як же проходило обговорення даного питання, кого захищав міський голова та як проголосували депутати читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *