Чим радикальніші дії Саакашвілі тим радикальніші дії проти нього, – нардеп

У новому році влада буде старатися нейтралізувати Міхеїла Саакашвілі як політика. Тому, чим радикальніші заяви буде робити Саакашвілі, тим радикальнішою буде відповідь влади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»  заявив народний депутат України Ігор Луценко.

«На сьогоднішній день Міхеїл Саакашвілі дуже обмежений у своїх діях внаслідок спроб позбавити його громадянства. Але очевидно це не влаштовує владу. І чим радикальніші заяви Саакашвілі, тим радикальніші дії проти нього, є чітка кореляція», – зазначає політик.

Зокрема, за словами народного депутата, в історії з Саакашвілі немає ніякої конспірологічної теорії, є лише елементарне бажання дуже непрофесійних співробітників СБУ, зокрема пана Василя Грицака, якось задовольнити президента.

«Я думаю, що у новому році з Саакашвілі історія не закінчиться. Будуть намагатися використати адміністративні важелі, щоб нейтралізувати його як критика, як політика. У нас, у фракції »Батьківщина» позиція така, що ми будемо відстоювати закон, Конституцію і ми впевнені, що закон тут порушується. Тому ми до цього готові», – констатує Луценко.