Loading...

Оборонний бюджет на 2017 рік складе понад 129 млрд грн – РНБО

Рада національної безпеки і оборони України розглянула оборонний бюджет на 2017 рік.

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні вчора, 13 вересня, розглянула оборонний бюджет на 2017 рік. Як повідомляє прес-служба РНБО, він складе більше 129 млрд грн.

“За результатами розгляду Кабінету міністрів України доручено в рамках Державного бюджету на 2017 рік забезпечити фінансування сектора безпеки і оборони відповідно до Стратегії національної безпеки на рівні не менше 5% ВВП, що згідно макропоказників, затвердженим урядом, складе понад 129 млрд грн”, – свідчить повідомлення .

РНБО ухвалила за основу комплекс заходів з протидії гібридним загрозам і основні заходи державної політики щодо попередження загроз державному суверенітету та відновлення територіальної цілісності України. Рада знову збереться в кінці тижня, щоб розглянути питання коригування оборонного бюджету з метою збільшення витрат на сектор безпеки та оборони на поточний рік.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман говорив, що пріоритетами при формуванні держбюджету-2017 є фінансування національної безпеки, ремонт і будівництво доріг, а також децентралізація. “Питання фінансування оборони і безпеки в межах 5% ВВП – це питання номер один”, – підкреслив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *