Loading...

Україна увійшла в десятку найбільш небезпечних для життя країн світу

У рейтингу найбезпечніших для життя країн, складених експертами організації Vision of Humanity, Україна зайняла 156 місце з 163. Відповідні дані оприлюднені на сайті Vision of Humanity.
Найбезпечнішим у світі державою була визнана Ісландія, на другому місці – Данія. Замикає трійку лідерів Австрія. Також в першій десятці опинилися Нова Зеландія, Португалія, Чехія, Швейцарія, Канада, Японія та Словенія.
Найнебезпечнішими визнані країни Африки і Близького Сходу. На останньому 163 місці – Сирія. Далі йдуть Південний Судан, Ірак, Афганістан, Сомалі та Ємен. Україна виявилася єдиною європейською країною в нижній десятці – вона розташовується між Центральною Африканською Республікою і Суданом.
Росія розташувалася на 151 місці рейтингу – між Північною Кореєю і Конго.
Варто відзначити, що США також визнані досить небезпечною країною – у них 103 місце.
Фахівці Vision of Humanity проводили аналіз за багатьма критеріями – якість відносин з сусідами, кількість важкого озброєння і атомних боєприпасів, військові витрати, рівень вбивств, політичних репресій та стабільність політичного режиму.
Як повідомляв “Обозреватель”, Україна також опустилася в рейтингу конкурентоспроможності економік і зайняла 59 місце з 61. Нижче України в списку опинилися тільки Молдова і Венесуела.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *