Нові робочі місця з’являться, коли запрацюють якісні закони для бізнесу — Олександр Жукотанський

Ще більше нових робочих місць удасться створити, якщо почнуть працювати якісні закони, що стимулюватимуть підприємництво, коли тиск на бізнес буде знижений та збільшиться об’єм інвестицій. Про це заявив кандидат у народні депутати в 93-му виборчому окрузі Олександр Жукотанський на зустрічі з підприємцями Кагарлика.

Покращення бізнес-клімату в районі політик, зокрема, обговорював із працівниками компаній «Пантек» (спеціалізується на виробництві сендвіч-панелей), «Купола» (реставраційна майстерня) і «Мойдодир» (виробництво меблів для ванної).

«Нам усім заважають закони, які не працюють. Щоб бізнес розвивався та прийшли інвестиції, потрібен законодавчий захист бізнесу. Повинні також бути прозорі податки. Я тому й іду в Раду від 93-го округу, щоб бізнес у нашому регіоні розвивався, щоб він був захищений, і тоді буде можливість для приходу інвестицій», — сказав кандидат.

Він уточнив, що для створення нових робочих місць у першу чергу повинні запрацювати закони для всіх. Це буде стимулювати розвиток бізнесу й у свою чергу призведе до збільшення числа підприємств, які вже самі конкуруватимуть за спеціалістів.

«Я знаю про всі проблеми в бізнесі та готовий у Раді їх вирішувати разом із вами, запропонувати вам можливі ефективні рішення. Мені ви можете довіряти, адже всі мої слова не розходяться з конкретними справами. Ви це самі можете побачити в Миронівці. Я вмію залучати гроші для розвитку підприємств, територій і малого бізнесу. Тож зможу сприяти створенню нових робочих місць, розширенню наявних виробництв і розвитку малого бізнесу», — зазначив Жукотанський.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *