«НОВІ» ІНІЦІАТИВИ ДЕЯКИХ ПЕРЕЯСЛАВСЬКИХ ДЕПУТАТІВ

Група депутатів міської ради вийшла до міського голови зі зверненням, яке було озвучене на попередній сесії ради. А вже у зверненні були сформульовані чотири вимоги до мера, які я дозволю собі прокоментувати як депутат і журналіст. Спікером виступив парламентар Владислав Юденко.

Одна з них ВНЕСТИ НА РОЗГЛЯД ДЕПУТАТІВ ПИТАННЯ ЩОДО ВИСЛОВЛЕННЯ НЕДОВІРИ ПЕРШОМУ ЗАСТУПНИКУ ГРИГОРІЮ КАРНАУХУ в зв’язку з відкритою кримінальною справою за ст. 368 КК України. Хоча сам же Владислав Михайлович вслід за цим сказав про принцип презумпції невинуватості та позиції неосудності без рішення суду. Тим не менше він закликав депутатів показати своє ставлення до цієї ситуації (?) Крім того, продовжив оратор, один заступник (Ігор Герасимов – О.М,) у зв’язку з перебуванням в АТО вже майже два роки відсутній на робочому місці. Тепер і другий заступник (тобто, перший – О.М,) не виконує своїх обов’язків, бо перебуває під домашнім арештом. Це ставить під загрозу життєдіяльність усього міста, бо перший заступник — це надзвичайно важлива посада, і без нього місто працювати не зможе.

КОМЕНТАР. А якщо Григорій Карнаух буде виправданий (судом чи без нього) й повернеться на роботу, за що ж висловлювати недовіру? Крім того, ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ» НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ВИСЛОВЛЕННЯ НЕДОВІРИ ЗАСТУПНИКАМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ. Ця процедура можлива тільки стосовно самого очільника міста.

Особливої пікантності ситуації додає розпорядження міського голови від 16.08.2018 №128/07-09/11-18 про покладання обов’язків першого заступника на начальника управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради Михайла Юденка — батька депутата Владислава Юденка. Можливо, син хоче бачити батька першим заступником — ну що ж, це його право, проте навіщо ж самому виступати? Мабуть, було б краще, щоб це зробив хтось інший.

Які ще вимоги озвучив депутат і чому саме зараз читайте у свіжому номері газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *