Німецький уряд засудив заяву бойовиків про створення «Малоросії»… а ось США

Німецький федеральний уряд засудив заяви ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка щодо «заснування Малоросії».

Офіційний Берлін вважає такий крок «повністю неприйнятним», повідомляє Deutsche Welle. Захарченко не має легітимного права говорити за цю частину України. Очікуємо, що Росія також негайно засудить цей крок, не поважатиме та не визнаватиме його», – зазначається в заяві речниці уряду ФРН.

Берлін вважає переговори єдиним шляхом вирішення конфлікту в Україні, наголосила речниця німецького уряду. Ідеться, зокрема, про виконання мінських угод Росією, Україною та сепаратистами на Донбасі, яких підтримує Москва

Ініціатива ватажка “ДНР” Олександра Захарченка щодо “створення” міфічної “Малоросії” є одним із питань, що лежать у сфері занепокоєнь для США, однак вважаєься негідною офіційної відповіді на заяви сепаратистів, які діють за вказівкою з Москви.

Таку реакцію Державного департаменту США озвучила під час брифінгу у вівторок прес-секретар відомства Хезер Науерт, передає Укрінформ.

“Те, що ми чули, що так звані “сепаратисти” хочуть бачити нову країну, і ця нова держава повинна виникнути замість України. Це, безумовно, питання, яке знаходиться в сфері наших занепокоєнь, але я просто не буду виходити за рамки цього ( коментаря. – Ред)”, – зазначила офіційний представник Держдепу.

Як повідомлялося в Росії заявили, що Кремль не причетний до “створення Малоросії”.