Loading...

Німецький режисер, який зняв фільм про Майдан, сильно вражений Україною

З 21 вересня на широких екранах по всій Німеччині виходить фільм “Остання подорож Леандера” (нім. Leanders letzte Reise) німецького режисера Ніка Бейкера-Монтейса, в основу якого лягли революційні події 2014 року в Києві.

Про це повідомила дружина посла України в ФРН Андрія Мельника Світлана Мельник у своєму Facebook.

Колишній солдат Вермахту, 92-річний Едуард Леандер, після смерті дружини зважився на подорож в Україну разом з онукою, щоб знайти свою втрачену під час Другої світової війни кохану, розповідає Мельник.

В Україні Леандер несподівано зіткнувся з Майданом, анексією Криму і початком війни на сході країни.

У головній ролі знявся один з найуспішніших німецьких акторів в Голлівуді Юрген Прохнов (відомий ролями в The English Patient, Air Force One, The Da Vinci Code та ін.).

“Новий німецький погляд і спроби по-художньому переосмислити історичний клубок, накладений на криваве сьогодення, історію жертви і насильство через призму окремої людської драми”, – описує стрічку Мельник.

Вона закликає українців не бути занадто прискіпливими, адже в кінострічці зустрічаються художні вигадки, зокерма і щодо історії козацтва і хронології Революції Гідності.

“Головна заслуга авторів фільму – це абсолютно новий погляд німців на Україну – державу, яка протистоїть зовнішній агресії і змушена переносити гіркоту війни. Остання ж знову руйнує сім’ї і залишає глибокі душевні рани в долях людей. І не дивлячись на це, фільм просто випромінює душевність і оптимізм”, – наголосила дружина дипломата.

Консультантом і декоратором фільму виступила німецький художник українського походження Ілона Вовчик.

“Під час спілкування з режисером на передпрем’єрному показі фільму він зізнався, що хоча зйомки в Україні тривали всього 8 днів (через брак коштів), наша держава справила на нього, акторів і всю команду неймовірно сильне враження”, – додала Мельник.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *