Незважаючи на вибори, бюджет України на 2019 рік має бути збалансованим – МВФ

Збалансований державний бюджет України на 2019 рік необхідний для забезпечення макроекономічної стабільності української економіки, зазначив керівник місії МВФ в Україні Рон ван Роден.

Державний бюджет України на 2019 рік має бути збалансованим, незважаючи на вибори. Про це 7 листопада сказав керівник місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Рон ван Роден на зустрічі зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм, інформує сайт парламенту.

“Ван Роден зазначив, що, незважаючи на виборчий характер наступного року, задля забезпечення макроекономічної стабільності економіки України бюджет на наступний рік має бути збалансованим. Він побажав успіхів та подальшої плідної співпраці”, – ідеться в повідомленні.

Про підготовку держбюджету до другого читання ван Родену розповів Парубій. “Ми дуже добре розуміємо, наскільки цей документ важливий не лише для нашого внутрішнього економічного розвитку, а й для співпраці з МВФ”, – підкреслив спікер Верховної Ради. Він прогнозує ухвалення держбюджету 22 листопада.

14 вересня Кабінет Міністрів схвалив проект держбюджету на 2019 рік, 15 вересня документ надійшов у Верховну Раду. Парламент на засіданні 18 жовтня ухвалив законопроект “Про державний бюджет України на 2019 рік” у першому читанні. Доходи держбюджету заплановано в розмірі 1,008 трлн грн, а витрати – 1,094 трлн грн. Документ передбачає, що курс гривні на кінець 2019 року становитиме 29,4 грн/$.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив надію, що збалансований і реалістичний держбюджет Україна одержить до 1 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *