Loading...

Нехай хоч кричить «Слава Путіну»: Савченко та її партії напророкували величезний провал

Народний депутат Надія Савченко та її нова партія не мають жодних шансів, щоб потрапити в наступну Верховну Раду.

Таку думку в інтерв’ю «апостроф» висловив журналіст Роман Цимбалюк.

«Мені здається, ніяких шансів немає. Суть подібних проектів одна: можна до постмайданної влади ставитися по-різному, але їх мета – щоб демократичним або якимось іншим шляхом її прибрати. Ось цим вони і займаються. Використовують патріотичну риторику або іншу, але суть саме в цьому », – зазначив журналіст.

За його словами, що б вона не говорила зараз, це не підстава для того, щоб залишати її або якогось іншого громадянина України в російській в’язниці.

«Незалежно від того, чи виявиться він героєм після повернення додому чи ні. Навіть якщо людина під тортурами зійде з глузду, повернеться в Україну і буде кричати “Слава Путіну”. Не має значення. Країна повинна повернути всіх. Щоб повернути Савченко, з неї зробили депутата, члена ПАРЄ, героя України, піднявши їй ціну просто до небес. В кінцевому підсумку тільки завдяки цьому її і обміняли. Те, що вона зараз робить, будучи представником українського парламенту, мені не близько, але вона ж громадянин України – може говорити тут все, що хоче і, напевно, робити абсолютні дурниці, а у нас є право за неї не голосувати, що, за моїми відчуттями, і станеться », – додав Цимбалюк.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *