Loading...

“НЕ ВИСТАЧАЄ РОБОЧИХ РУК”: УРЯД ПОЛЬЩІ ЗАОХОЧУВАТИМЕ УКРАЇНЦІВ ПРИЇЗДИТИ ДО КРАЇНИ

Наразі в уряді республіки триває робота над пропозиціями для іммігрантів зі Сходу щодо приїзду для праці та проживання

Міністр сім’ї, праці та соціальної політики Польщі Елжбета Рафальська заявила, що здійснюватиме заходи щодо залучення робітників зі Сходу Європи – зокрема і України – адже в країні не вистачає робочих рук, передає “Укрінформ“.

“Ця політика заохочуватиме приїзд до нас іноземців зі Сходу”, – заявила вона та додала, що ця політика мусить певним чином контролюватися. Уряд Польщі бажає надавати громадянам України візи на більш довгі періоди часу та планує заохочувати молодих українців до отримання документів на постійне проживання і польського громадянства.

Зазначається, що міжвідомча група вже готує необхідні зміни до міграційного законодавства Польщі. За словами заступника міністра розвитку республіки Єжи Квецінського, ця політика спрямована загалом до українців і має стати “ефективним рецептом вирішення демографічної кризи в Польщі”.

До речі, за останні 10 років українці в Польщі створили понад 4 000 приватних компаній.

Українці їдуть до Польщі не тільки влаштуватися на роботу, але і створювати власний бізнес. Кількість приватних фірм, що відкриваються українцями в Польщі, стрімко збільшується, повідомляє immigrant.today.

За 2016 рік близько 1 млн. українців прибуло до Польщі. Більшість вирушають туди на найману працю.

Проте кількість зареєстрованих громадянами України компаній в Польщі також стрімко збільшується.

У 2005 році таких фірм було тільки 50, а в 2015 р – вже близько 800. Всього за останні 10 років, за оцінками фахівців, українці відкрили в Польщі близько 4 000 підприємств. На сьогодні в Польщі функціонує близько 3 000 компаній, заснованих українцями.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *