НАТО не хоче нової “холодної війни”, проте Захід уже відповідає на агресію Росії, – Столтенберг

Захід вже відповідає на агресивну поведінку Росії, складовою якої є і модернізація Москвою ядерних арсеналів та розробка нових видів озброєнь

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час візиту до Іраку, передає DW.

За словами Столтенберга, промова президента Росії Володимира Путіна минулого тижня вписується в лінію поведінки Росії останніх років щодо розробки нових озброєнь та застосування сили проти України, а тому “НАТО здійснює найпотужніше посилення нашої колективної безпеки з часів “холодної війни”.

Попри такі дії Заходу Столтенберг висловив сподівання, що цього разу вдасться уникнути нової гонки озброєнь між Росією та країнами Заходу.

“НАТО не хоче нової “холодної війни”. Ми не хочемо нової гонки озброєнь”, – сказав він.

Генсек НАТО також запевнив, що Альянс не вдається до дзеркальних дій у відповідь на кроки з боку Росії за принципом “ракету на ракету, зброю на зброю”.

Нагадаємо, 1 березня Путін представив новий ракетний комплекс з енергетичною ядерною установкою “Сармат”, який має замінити українську “Сатану”.

Також він заявив, що будь-яке застосування ядерної зброї проти Росії або її союзників буде розглядатися як ядерний напад, і відповідь буде миттєвою.

Після цього Міністерство оборони США заявило, що повністю готове протистояти російській зброї.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *