У РАЙОНІ В КВІТНІ І НЕ НАРОДЖУВАЛИСЯ, І НЕ ОДРУЖУВАЛИСЯ

Як повідомили у Переяслав-Хмельницькому відділі ДРАЦС, у квітні в місті було зареєстровано 35 новонароджених. Серед них 15 хлопчиків і 20 дівчаток. Найпоширенішими іменами, якими називали своїх синочків батьки, були Денис і Артем. Одного хлопчика назвали Левом. Донечкам батьки зачасту давали імена Олександра і Софія, однак траплялися і рідковживані, як, наприклад, Лія та Аделіна. У районі діток в минулому місяці взагалі не реєстрували.

На жаль, в нашому регіоні смертність знову перевищує народжуваність і ця тенденція триває ще з минулого року. Так, у місті в квітні померло 52-оє жителів — 28 жінок і 24 чоловіків. Найстаршою покійницею стала 92-річна бабуся, а наймолодшим відійшов в інші світи 24-річний чоловік.

У районі віддали душу Богу 32-оє осіб (15 жінок і 17 чоловіків). Найстаршим був 91-річний дідусь, а наймолодшим 44-річний представник сильної статі.

У квітні на весільний рушник в Переяславі стали 12 подружніх пар. Найстаршим нареченим було по 60 років. Серед юних молодят слід відзначити 19-річну наречену і 20-річного нареченого.

У районі в квітні весіль, як, до речі і в березні, не святкували. Мабуть, основною причиною такого затишшя був Великий піст. Минулого місяця 4 подружні пари розірвали свій шлюб за взаємною згодою сторін.

Двоє жінок змінили свої імена/прізвища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *