ДЕПУТАТИ ЗВЕРНУЛИСЯ В ПРОКУРАТУРУ

Члени постійних депутатських комісій міської ради з питань бюджету та фінансів, а також з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян 9 липня 2018 року звернулися до начальника Переяслав-Хм. відділу Бориспільської місцевої прокуратури Юрія Манелюка з такою заявою.

«На підставі ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 15 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» просимо розглянути матеріали обговорення постійними депутатськими комісіями Переяслав-Хм. міської ради виявлених порушень у фінансово-господарській діяльності комунального підприємства «Переяслав-Хм. виробниче управління комунального господарства» (керівник – Сергій Бут).

У результаті перевірки діяльності КП «Переяслав-Хм. ВУКГ спільною депутатською комісією з питань бюджету та фінансів, а також з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян за 2017 рік та по червень 2018 року (з залученням необхідних спеціалістів) для з’ясування причин збитковості ВУКГ у складі депутатів Михайла Сиворка, Олексія Дикого, Сергія Кикотя, Василя Гайдака, Віталія Дубовича, Максима Іващенка, Олени Чайки, Жанни Федорук, Юрія Шинкаря, Віти Гончар, Олександра Матвієнка, Олександра Чорного, а також комісією міської ради, що створена розпорядженням міського голови від 27.03.2018 №70/07-10/12-18, було виявлено ряд порушень, які призвели до збитковості підприємства та зменшення прибутків. Унаслідок безконтрольного використання основних засобів та паливно-мастильних матеріалів, через неналежний контроль управління економіки Переяслав-Хм. міської ради, відділу комунального майна та управління капітального будівництва, які не проводять контрольні ревізії з метою моніторингу діяльності ВУКГ та недопущення порушень чинного законодавства підприємство терпить фінансові збитки.

Повний текст заяви та виявлені буквально за кілька днів  низку кричущих порушень, які відповідальні чиновники чомусь не бачили  більше року, читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *