Loading...

“Нас кожного дня стає на 500 людей менше”

За 3 квартали цього року українців поменшало більш ніж на 150 тис. Висока смертність доповнюється дуже низькою народжуваністю.

Такі дані оприлюднила Державна служба статистики України, йдеться в ТСН.

За показником народжуваності Україна посідає в рейтингу ООН 172 місце. Серед основних причин – неможливість забезпечити дитині бажаний рівень добробуту.

Молоді мами нарікають, що державних виплат не вистачає навіть на самі памперси. Тоді як у бюджеті наступного року осучаснення цієї статі соціальних видатків, попри зростання цін, не передбачено.

У Мінсоцполітики переконують, що вже неодноразово виступали за збільшення виплат.

“У Радянському Союзі були династії трудові. У нас – династії отримувачів соціальної допомоги. Це цілі родини, які не працюють, а сидять на соціальних виплатах”, – сказав міністр Андрій Рева.

“Нас кожного дня стає на 500 людей менше”, – заявив народний депутат Андрій Шипко.

Політики говорять, що влітку зареєстрували законопроект, котрим передбачено зростання виплат за народження дитини вдвічі. Але на розгляд до сесійної зали він так і не потрапив.

За офіційними даними Держстату України, в країні на 1 жовтня 2017 року постійно проживало понад 42 млн 340 тис. чоловік. При цьому на 1 січня 2003 року в країні налічувалося понад 48 млн осіб з урахуванням Криму і жителів районів Донбасу. У 1990 році населення України оцінювалося в 51,8 млн чоловік.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *