Наростаюча токсичність Порошенко підштовхує еліти до заміни президента, – Романенко

Після вигнання Кабінету міністрів «токсичного Яценюка» проблема токсичності стає ключовою для президента Петра Порошенка. Про це пише політолог, головний редактор «Хвилі» Юрій Романенко на своїй сторінці в Facebook.

«Владі потрібна якась реальна відчутна перемога, щоб її можна було пред’явити масам і зміцнити внутрішню і зовнішню легітимність. Але для цього практично не залишилося ресурсів. Голосування в Раді показують, що навіть для стратегічних голосувань коаліція ледве набирає голоси, а що буде восени, коли люди побачать платіжки і політичні гравці почнуть відбудовуватися від токсичності Кабміну і президента. Тому питання перевиборів у Раду навіть не обговорюється », – зазначає політолог.

Він підкреслює, що перевибори парламенту не знімуть проблему посилення токсичності Порошенко.

«Еліти зацікавлені в збереженні контролю, а президент буде перетворювати все у велику проблему, оскільки він вже не зможе абсорбувати народне невдоволення. Отже, еліта заради самозбереження буде змушена знайти іншу фігуру, яка нівелює негатив нинішнього режиму в очах мас і при цьому вирішить для еліт проблему збереження контролю над ситуацією. Кастинг вже почався », – резюмує Романенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *