Loading...

НАРДЕПИ ЗНОВУ ЗБІЛЬШУЮТЬ СОБІ ЗАРПЛАТУ ВДВІЧІ

Вже з 1 січня наступного року заробітна плата народних депутатів України суттєво зросте. Верховна Рада прийняла рішення, яке передбачає збільшення посадових окладів нардепів майже вдвічі.

Така норма міститься у проекті постанови “Про висновки та пропозиції до Закону України про Державний бюджет на 2017 рік”, яку затвердив парламент у четвер, 20 жовтня.

Серед ряду бюджетних пропозицій у цьому документі також закладена норма про затвердження фінансової діяльності народних депутатів України.  Згідно з документом зарплата народного депутата становитиме 25 мінімальних зарплат, а це 36 250 гривень.

Відповідно до цього рішення зарплата глави парламенту складе до 30 мінімальних зарплат (43,5 тис. Гривень), його першого заступника і заступника – до 28 мінімальних зарплат (40,6 тис. Гривень) та депутатів – членів комітетів – до 25 мінімальних зарплат (36 тис. 250 гривень).

Це рішення в мережі викликало бурю емоцій.

«Я все вірила-вірила (адже я у мами оптиміст), що настане той день, коли у« лісі шось здохне », і наші« реформатори »зроблять прорив. Почнуть порядні декларації заповнювати, або нормальний бюджет приймати, або, або, або .. Але сьогодні настав той день, коли хочеться мимоволі кричати: «це пі ** ц, товариші» і ретируватися в захід. Безсовісні. У мене все », – пише користувач Христина Бутко.

«Іноді складається враження, що 50 відсотків роботи українського парламенту – підготовка, написання і прийняття рішень про підвищення собі коханим зарплат. На моїй пам’яті, це вже то п’яте, то шосте підняття », – журиться користувач Ірина Кирпа.

Також на кожного народного депутата щомісяця буде виділятися по 23 200 гривень на оплату праці помічників народних депутатів. Це загальна сума для оплати роботи помічників, незалежно від їх кількості.
Документ підтримали 245 народних депутатів. Мінімальна зарплата депутата сьогодні складає 17425 грн

Прийняті зміни набирають чинності найімовірніше не з 1 листопада цього року,  а з 1 січня наступного. Отож уже незабаром у нардепів настане справжнє покращення. Про своїх виборців вони, як завжди, забули, адже в бюджеті на наступний рік передбачається підвищення соцстандартів на 10% і то в грудні 2017-го

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *