Нардепи прибрали деякі скандальні норми із законопроекту №5600

Депутати прибрали деякі норми зі скандального законопроекту №5600, покликаного витиснути із різних джерел нові надходження у бюджет. Про це в Facebook написав заступник голови комітету з питань фінансів податкової і митної політики Ярослав Железняк. 

Так, із документу, який готували до другого читання,  прибрали норми про ПДВ на продаж квартир, які б призвели до подорожчання житла до 20%, і про податок на продаж сільгосппродукції селян із землею від пів гектара.

Також депутат зазначив, що мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) не визначається для земельних ділянок, які знаходяться в межах населених пунктів. «Тобто, громадяни, які мають городи в межах міст / сіл не повинні будуть платити МПЗ», – зазначив Железняк.

Крім того, вилучено норму, яка дозволила б податківцям заборонити розпоряджатися майном підприємства, якщо перевірка знаходить нібито недоплату податків до бюджету.

Також з документа прибрали положення про оподаткування земельних ділянок, якими користуються без оформлення правовстановлюючих документів (самозахоплення).

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram