“Нафтогаз“ поки що відмовляється озвучувати тариф на газ у квітні

Компанія “Нафтогаз” поки не готова повідомити, яким буде тариф на газ у квітні. Про це написали у Facebook-акаунті “Нафтогазу”.

У “Нафтогазі” поки не готові озвучити ні квітневий тариф на газ, ні, тим більше, річний, хоча такі питання постачальнику останньої надії ставлять усе частіше. Так, один зі споживачів нещодавно запитав про ймовірну ціну у Facebook-акаунті компанії.

“Є інформація щодо ціни на квітень і взагалі на наступний рік?” – поставив запитання, очевидно, хтось із клієнтів.

Компанія не забарилася з відповіддю. У відповіді написали, що місячний тариф на газ залежить від ринкової ціни, і що його можна буде сформувати за 5 днів до наступного місяця. А тому, з місячним тарифом поки доведеться зачекати.

“Нафтогаз“ поки що відмовляється озвучувати тариф на газ у квітні

Тим часом, знавці газового ринку припускають, що квітнева ціна буде дорожчою, ніж теперішній фіксований тариф 6,99 гривні, який був запроваджений на січень-березень нинішнього року. По-перше, газ на європейському ринку ще не подешевшав настільки, як зазвичай дешевшає до літа. По-друге, всі постачальники постараються в квітні хоч трохи взяти реванш за ті тарифи, за якими у них не вийшло продати газ у зимовий час.

При цьому фахівці побоюються, що високим може виявитися не лише квітневий, а й річний тариф на газ. Адже його закладатимуть з урахуванням цінових ризиків, які можуть виникнути під час майбутнього опалювального сезону.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”