На Львівщині критична нестача медиків, а кількість хворих зростає

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про критичну нестачу в місті і області медичних працівників. Про це Садовий написав на сторінці у Facebook.

Мер зазначив, що в місті щодня зростає кількість хворих на коронавірус. Тільки за останню добу до лікарень госпіталізували близько 350 нових хворих. У лікарнях збільшується кількість необхідних ліжок, але катастрофічно не вистачає необхідних лікарів і медсестер.

«Щодня на Львівщині госпіталізують 250-300 пацієнтів з COVID-19. За останню добу до лікарень надійшла рекордна кількість – 338 людей. Робимо все необхідне, щоб збільшити кількість ліжок у міських та обласних лікарнях. Сьогодні ми всі повинні працювати як єдиний механізм. Але нам критично не вистачає лікарів та інших медичних працівників, оскільки саме вони дають сенс всім ліжкам. Знаю, що у нас є багато медиків, які зможуть прийти на допомогу», – зазначив в повідомленні в соцмережі мер міста.

«Врешті-решт, якщо ви не зі Львова, то є хороша можливість це змінити. Ми хочемо сформувати базу лікарів, які готові приєднатися до порятунку людей. Просимо всіх, хто має медичну освіту дзвонити до нас на гарячу лінію міста – 1580, або заповнити онлайн-форму. Вам скажуть, де і які саме лікарі потрібні зараз. Гідна фінансова компенсація гарантована!», – пообіцяв Садовий.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”