На засіданні спецкомітету ВР обговорять доступ Савченко до держтаємниці, – нардеп

«Чи може взагалі член нашого комітету Надія Савченко мати доступ до державної таємниці, враховуючи її останні заяви», – зазначив Вінник

На засіданні комітету ВР з питань нацбезпеки й оборони обговорять доступ народного депутата Надії Савченко до державної таємниці. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат, секретар комітету Іван Вінник.

«… вихід під АП розганявся в тому числі і російськими піарщиками, потужно висвітлювався російськими пропагандистськими каналами… Безумовно ці події натякають на окремі висновки і можливо пов’язані один з одним. На жаль, це так. Ми на комітеті досить серйозно зараз будемо обговорювати на наступному засіданні, чи взагалі член нашого комітету Надія Савченко може мати доступ до державної таємниці, враховуючи її останні заяви. Я розумію, що політик може публічно заявляти будь-що, але такі небезпечні речі, які фактично диктовані з Росії», – заявив він.

Вінник додав, що коли Савченко була в російській в’язниці, він кілька разів публічно пропонував затримати Віктора Медведчука й обміняти його на льотчицю.

«Є риторика останнім часом, яка натякає на якісь її дуже небезпечні зв’язки з окремими особами, які не вважаються в Україні дійсно патріотами і тими, які дійсно будуть українську державу», – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *