На Київщині каратимуть порушників загальнонаціонального карантину

Київська обласна адміністрація заявляє, що усіх порушників загальнонаціонального карантину притягуватимуть до відповідальності.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін на брифінгу 19 березня: “За останню добу правоохоронці області зафіксували в районах низку порушень, пов’язаних з надзвичайною ситуацією та загальноукраїнським карантином. А саме: виявлено факти забороненої торгівлі магазинами, діяльність нелегальних ринків у містах Ірпінь, Бровари, Бориспіль.

Автоперевізники перевозять у салонах більше дозволених 10 пасажирів. Усіх порушників буде притягнуто до відповідальності”.

 За словами Володіна, за останні 2 доби правоохоронці притягнули до відповідальності кілька осіб. Зокрема, водія у Борисполі, який перевозив у маршрутці більше 10 пасажирів, та міжміського перевізника за таке ж порушення.

Т.в.о голови КОДА відзначив, що наразі мета міської влади “мінімізувати кількість людей на вулицях та їх скупчення у приміщеннях та транспорті”.

Нагадаємо: Національна поліція повідомила, що за добу правоохоронці склали 32 адмінпротоколи про порушення правил щодо карантину. Зокрема, кілька з них у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *