На Київщині поліція застосувала силу до селян, які вийшли мирно захистити фермера від спроб рейдерства

Співробітники одного з підрозділів міністерства внутрішніх справ України застосували силові дії проти мирних жителів, які вийшли протестувати проти спроби рейдерського захоплення врожаю пшениці одного з фермерських господарств у Білоцерківському районі Київської області. Про це в інтерв’ю Українським Новинам розповів директор ТОВ “Озерна Агро” Бертольд Вільд.

“Замість того, щоб відреагувати на наші численні заяви до правоохоронних органів за фактами спроб рейдерського захоплення вирощеного нашим підприємством урожаю пшениці, поліцейські фактично стали на бік зловмисників, які, прикриваючись підробленими документами, ось уже 3 місяці тероризують кероване мною підприємство“, –  заявив німецький фермер-інвестор.

Пан Вільд зазначив, що йдеться про спроби незаконного вивезення з території зерносховища, що ним орендується, врожаю зерна угрупованням невідомих осіб. Зараз на току зберігається майже 2,6 тисячі тонн пшениці

Поліцейські при повному екіпіруванні, яке використовують правоохоронці під час затримання небезпечних злочинців, спробували відтіснити сім’ї наших співробітників. При цьому, як я вважаю, було застосовано невиправдану силу: кількох наших працівників кидали на землю, одягали на них наручники. А одному з місцевих жителів було нанесено на стільки серйозні травми, що нам довелося викликати для нього карету невідкладної медичної допомоги та відправляти на обстеження до лікарні”, – наголосив у своїй розповіді репортерам Бертольд Вільд.

Для того, щоб запобігти незаконному вивезенню сільськогосподарської продукції пан Вільд сам став перед багатотонною машиною і не давав вивозити належний йому врожай. За словами бізнесмена, поліцейські намагалися створити коридор для виїзду автотранспорту рейдерів з території сільськогосподарської бази.

Як зазначив в інтерв’ю Бертольд Вільд, він звернувся за допомогою до Посольства ФРН в Україні та очікує на серйозну допомогу з боку керівництва Німецько-української промислово-торгової палати.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram