На Київщині заступник селищного голови “відмив” 700 тисяч гривень на будівництві Центру первинної медико-санітарної допомоги

Поліція викрила протиправну діяльність одного із заступників селищного голови на Київщині. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Розслідування проводили оперативники Департаменту стратегічних розслідувань спільно зі слідчими відділу поліції № 2 Бучанського районного управління поліції.

Як встановили правоохоронці, влітку 2021 року посадовець, знаючи, що  будівельні роботи з реконструкції нежитлового приміщення під Центр первинної медико-санітарної допомоги виконані в повному обсязі, уклав ще один договір на їх проведення. На підставі нього підрядникові було безпідставно перераховано кошти з місцевого бюджету.

Згідно з угодою підрядник повинен виконати будівельні роботи по цьому ж об’єкті. Незважаючи на те, що жодних дій не проводилося, один із заступників селищного голови підписав усі документи, а відтак на рахунки підрядника безпідставно було перераховано майже 700 тисяч гривень із бюджету. Отримані у незаконний спосіб кошти були розподілені між учасниками «схеми».

На Київщині заступник селищного голови "відмив" 700 тисяч гривень на будівництві Центру первинної медико-санітарної допомоги

25 листопада, на підставі отриманих доказів посадовцю повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська обласна прокуратура.

 Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram