У Києві почали нараховувати штрафи боржникам за опалення

Штрафи у розмірі 3% річних від загальної суми заборгованості почали застосовувати до мешканців Києва. Додатково, комунальне підприємство “Київтеплоенерго” нараховує інфляційні втрати. В результаті, боржникам за опалення доведеться сплачувати набагато більші суми в рахунок погашення заборгованості, ніж вони могли ви перерахувати, здійснюючи своєчасну оплату за послугу.

Київські тепловики стверджують, що частина споживачів свідомо відмовляються сплачувати за комунальні послуги, вони місяцями накопичують борги за опалення та гарячу воду. При цьому боржники навіть не поспішають скористатися можливістю оформити реструктуризацію заборгованості.

У деяких власників житла з площею понад 100 квадратних метрів відсутня оплата за опалення та гарячу воду протягом тривалого часу, люди просто ігнорують заборгованість.

У “Київтеплоенерго” зазначають, що були змушені запровадити нарахування штрафів для боржників, але діють суворо у рамках закону, в якому скасовано норми про заборону нарахування пені та штрафів за несвоєчасну оплату квитанцій ЖКГ під час карантину.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram