Держпродспоживслужба: в Україні продають фальсифікат курятини під маркою «Гаврилівські курчата»

В Україні виявили продаж фальсифікату курятини під ТМ «Гаврилівські курчата». Про це повідомили в Держпродспоживслужбі.

У магазинах Запороріжжя з’явилась курятина невідомого походження. Її продають під відомим в Україні брендом “Гаврилівські курчата”. Однак підприємство “Агромарс”, яке працювало під такою торговою маркою, зупинило своє виробництво ще на початку нинішнього року і зараз перебуває в процедурі банкрутства. 

Отже, хто тепер постачає на ринок курятину, прикриваючись колись популярним брендом, невідомо. Самозвані “Гаврилівські курчата” з’явились у торгових точках Запоріжжя. А поставляє їх туди, якщо вірити документам, ТОВ “Меритон”, що зареєстроване в Маріуполі.

Де і в якого виробника бере їх, у свою чергу, “Меритон”, наразі невідомо. Так само, як і невідомо, що там із термінами придатності і хімічним вмістом курятини, яка продається людям під маркою “Гаврилівських курчат”.

В Україні продають курятину невідомого походження під маркою збанкрутілих “Гаврилівських курчат“

Однак підприємство у Борисполі, яке вирощувало на продаж бройлерів під такою торговою маркою, не працює вже майже рік.

“Я працювала раніше менеджером на Бориспільському заводі, зараз завод не працює, все закрили, а нас всіх звільнили. Наскільки знаю, курка не поставляється”, – прокоментувала ситуацію з “Гаврилівськими курчатами” колишня співробітниця підприємства Ольга Лазарєва.

У тому, що “Агромарс” не працює і зараз проходить процедуру банкрутства, можна переконатись і з реєстру судових рішень.

Тепер, очевидно, співробітникам Держпродспоживслужби доведеться поближче познайомитись із цією продукцією, і з таємницею її походження. На перший погляд уся ця історія із воскреслими “курчатами” відгонить містикою. Але це, радше, звичайний фальсифікат, який нахабно проштовхують на ринок.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram