На Буковині впроваджено комендантську годину

У Чернівецькій області з 13.00 суботи, 4 квітня 2020 року, до 6.00 ранку понеділка, 6 квітня, запроваджується режим максимального обмеження будь-якого переміщення людей. Про це вчора близько півночі повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук

“Закликаємо залишатися вдома і не залишати свої оселі до 6:00 понеділка”, – написав він у себе на Facebook.

У зв’язку з цим Осачук попросив всіх жителів області до 13:00 суботи придбати необхідні харчові продукти з розрахунком на дві доби.

Як уточнює преслужба Чернівецької ОДА, дане рішення ухвалено за результатами наради із державною комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  • Починаючи з 3 квітня, у Чернівецькій області, яка є одним з основних епіцентрів поширення Covid-19 в Україні, діє особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів.
  • 3 квітня на Буковині було зафіксовано 171 випадок коронавірусу. У медичних установах області перебував 101 пацієнт, з них у 48 осіб було підтверджено коронавірус, інші мали підозру.
  • Загалом на 22:00 3 квітня в Україні нараховувалося 1072 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженням випадки Covid-19 . Усього в Україні зафіксовано 27 летальних випадків від Covid-19. Загалом 22 людей вже одужали – повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.