Ми чекали на них вдома. Президент МАУ закликав зустріти «ангелів рейсу Тегеран-Київ» акцією солідарності

Президент МАУ Євген Дихне закликав українців 19 січня о 11:00 натиснути автомобільний сигнал на знак пам’яті про жертв авіакатастрофи в Ірані.

Про це він написав у Фейсбуку., повідомивши, що вранці в неділю тіла загиблих привезуть в Україну.

“Завтра наші друзі, колеги, співвітчизники, янголи рейсу PS 752 повертаються додому. Рідна земля, близькі та сім’ї мабуть ще ніколи не чекали на них із таким завмиранням сердець. Останній приліт і попереду вічний спокій…

«Наші янголи заслуговують на особливе вітання вдома. Пропоную завтра 19 січня об 11:00 усім українцям, де б ви не були, натиснути автомобільний сигнал у знак солідарності з усією країною, яка готується попрощатися з безневинними українцями, втраченими в небі Ірану», — запропонував Дихне.

Він закликав українців долучитися «до нашої почесної „варти“ на „прильоті“ екіпажу PS 752». «Зробіть репост та посигнальте. Вони мають знати, як палко ми чекали на них вдома», — додав Дихне.

З таким же закликом виступила ведуча новин Марічка Падалко, зазначивши, що 19 січня – “наш тест на солідарність”.

“Коли п’ять років тому тіла пасажирів збитого MH17 привезли додому, зокрема, в Голландію, практично весь Амстердам вийшов на вулиці. Люди стояли на тротуарах, на мостах, тримали прапори і плакати “Ласкаво просимо додому”, а в аеропорту літак зустрічала королівська сім’я”, – зазначила вона.

Управління державної охорони також попередило водіїв, що у зв’язку з траурними заходами 19 січня можуть виникнути певні обмеження руху в районі аеропорту “Бориспіль”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *