МВФ назвав суму річного доходу українців

В Україні річний дохід на душу населення склав $ 3 424. Про це сказано в звіті МВФ про стан світової економіки за жовтень 2020 року, опублікованому 21 жовтня

За даними МВФ, подушний дохід в Україні дорівнює 3 424 долара на рік, в Білорусі – 6 133 долара, в Узбекистані – 1 762, у Казахстані – 8 781 долара на рік, в Росії – 9 972 долара.

При цьому доходи українців нижчі, ніж у громадян В’єтнаму і Монголії, але вищі, ніж в Узбекистані і Таджикистані.

Нагадаємо:

Раніше повідомлялося про те, що прожитковий мінімум в Україні в розмірі близько 75 доларів США не в змозі забезпечити потреби людини.

Крім того, за даними моніторингу більше 25% українців живуть за межею бідності.

При цьому, уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова повідомила, що в Україні близько 80% пенсіонерів отримують виплати на межі монетарної бідності або нижче від неї.

У свою чергу, податкова служба хоче знати все про банківські рахунки українців: у Верховній Раді України знаходиться два відповідні законопроекти.

У разі їх прийняття, податковим нададуть доступ до банківської таємниці платників податків, щодо яких є дозвіл суду. Таким чином, вони зможуть отримати інформацію про баланс такого рахунку і зробити списання в разі виявлення грошей на рахунку боржника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *