МОЗ: Київ і область не готові до послаблення карантину

У Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що станом на понеділок, 29 червня, ряд областей країни не готовий до ослаблення карантинних обмежень. Серед іншого, до ослаблення карантину не готові Київ і Київська область. Про це  стало відомо з повідомлення прес-служби Міністерства охорони здоров’я України.

“Перехід областей до наступного етапу карантину, який передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області певним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передачею вірусу, рівень здатності лікувальної мережі, установ епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2 і, відповідно, дозволяють контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні “, – йдеться в повідомленні.

МОЗ: Київ і область не готові до послаблення карантину

Згідно з наведеними даними МОЗ, Київ, Київська область, а також ще 11 областей не готові до ослаблення карантинних обмежень.

Нагадаємо:

З 1 липня українцям не вдасться потрапити на територію Європейського союзу через невтішної статистики по COVID-19. Європейські дипломати вирішили відкрити кордони лише для тих країн, у яких рівень коронавирусной інфекції дорівнює або нижче середнього показника по ЄС за останні два тижні з розрахунку на 100 тис. Жителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *