В СБУ відповіли на заяву Ситника

У Службі безпеки України заявляють, що не беруть участь у війнах між правоохоронними відомствами. Таким чином СБУ прокоментувала обурення директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника з приводу того, що СБУ побачили ознаки корупції в діях співробітниці бюро.

«Служба безпеки України не бере участі в війнах між правоохоронними відомствами. Для нас не має значення в якому державному органі працює людина – ми викриваємо зловмисників всюди … Перед законом усі рівні », – йдеться в повідомленні.

«Викликає здивування емоційна заява керівників НАБУ щодо складання адмінпротоколу щодо заступника начальника відділу Національного антикорупційного бюро, адже працівники цього відомства повинні бути зразком для інших», – підкреслили в СБУ.

У відомстві пояснили, що діяльність, якою займалася співробітниця НАБУ, не можна назвати викладацькою. Також в СБУ зазначили, що чиновниця бюро брала участь в освітніх заходах і отримувала за це гроші в робочі час.

«Ми викриваємо корупційні діяння в державних адміністраціях, судах, військових частинах, поліції, прокуратурі. Невже це означає, що ми з ними воюємо? Ні, ми ведемо боротьбу тільки з корупціонерами », – резюмували в СБУ.

Раніше в СБУ заявили, що викрили в корупції заступницю начальника одного з відділів НАБУ, оскільки вона працювала коучем на одному з освітніх тренінгів. Ситник розкритикував дії Служби безпеки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *