Колись все закінчується, але не в нашому випадку (фото)

Колись все закінчується, але не в нашому випадку. Ось і ЗАВЕРШИВСЯ 1-й Всеукраїнський Фестиваль авторської пісні “Славен Град”. Три насичені дні залишили свій значний слід в історії нашого міста Переяслав-Хмельницький. І тепер можна сміливо сказати Ми Молодці.

Як це було…

Перший день 1 липня 2016 року в день приїзду учасників був концерт. Ми не стали запрошувати на сцену втомлених з дороги гостей, а презентували їм наші Переяславські таланти. Першими виступив чудовий колектив Народний аматорський фольклорний ансамбль “Водограй” виробничого управління комунального господарства. Художній керівник – Надія Потупа. Музичний керівник – Володимир Петреченко, за ними дали жару “Чумацький шлях” під керівництвом Гриценко Миколи ну і заводні хлопці з ” Драбадана” не дали нудьгувати.

Продовження фестивального дня пройшло на березі річки Трубіж у “Старої Греблі”, де під дуже смачний куліш зварений Черновським Андрієм Йосиповичем, і біля багаття зібралися друзі і пішла гітара по колу. Якщо чесно, йти додому не хотілося. І хоч комарі теж підспівували нашим гітаристам ми сиділи довго і насолоджувалися новим знайомством і творчістю авторської пісні.

Другий день 2 липня 2016 року почався, промовчімо про  подробиці життя, почався з мандрів до музеїв міста.  Адже саме екскурсії по місту презентувалися для учасників фестивалю і гостей як подарунок від Міської влади. Пізніше на концерті наші гості поділилися своїми враженнями, їх захвату не було межі і особливо відмітили вони як профессійно спрацювали екскурсоводи, інформація від  яких, була не монотонна а лунала від серця. І ще, вони відмітили дивовижний факт, що кожен музей в нашому місті має свого головного охоронця – кота, бо ж в кожному музеї вони були присутні.

славен1

Концерт відбувся! У концерті другого дня взяли участь барди з 7 міст України: Супрун Олександр (Запоріжжя), Редич Олександр (Ірпінь), Підгурська Тетяна (Бориспіль), Крамар Олександр (Київ), Крамар Мар’яна (Київ), Ткач Віталій (Березань), Турумбій Андрій (Переяслав-Хмельницький), Арсен”їв Віктор (Переяслав-Хмельницький) і один маленький хлопчик, на жаль, не представився.

славен2

славен3І знову багаття і пісні під гітару до ранку в теплій дружній атмосфері.

Третій день 3 липня 2016 р. для наших гостей почався фантастично. Піший похід в музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини просто неба, екскурсовод Ганна з любов’ю до своєї роботи повідала нашим бардам багато таємничих історій, втомлені і щасливі вони вийшли з музею і тут… І тут сюрприз від Черновского Андрія Йосиповича – кіннота. У кареті і з музикою гості подивилися наше місто і прибули на концертний майданчик схвильовані.

У цей завершальний день, особлива увага була приділена врученню Дипломів та Подяк, учасники фестивалю отримували Дипломи і Подяки, а між врученням наші барди радували глядачів своєю творчістю. І завершився фестиваль запальним концертом Олександра Супруна. Олександр Супрун – видатний артист, член жюрі 25 фестивалів в Росії, Молдовії і Україні. Глава орг.комітету 26 фестивалів Запорізької області, співаючий актор, фотохудожник, Президент Запорізького клубу авторської пісні ” Островок”.

славен5

Перший всеукраїнський фестиваль авторської пісні “Славен Град” отримав своє визнання в колі бомонду авторської пісні.  І відбувся він завдяки засновнику та організатору фестивалю Всеукраїнської громадської організації “Духовні Скарби України”  Голова правління Яценко Світлана, завдяки партнерам Запорізькому клубу АП ” Островок” Президент Супрун Олександр, Міському відділу культури і туризму начальник Гуріна Вікторія, всеукраїнській громадській організації “Журналісти проти корупції” глава центрального комітету Кот Сергій. Вдячність за допомогу в проведенні отримали Заступник міського голови  з гуманітарних питань Губенко Валентина, директор міського центру культури ” Зустріч” Івановський Олександр, депутат міської ради Янчук Ігор, бізнесмен Черновський Андрій, Головний редактор газети “Діловий Переяслав” Помойницька Світлана, Телерадіокомпанія ” Альта”, звукооператори Дорошенко Юрій і Андрієнко Олексій. Особливо хочеться відмітити волонтерів Квашина Артема, Шкребтієнко Олену, Богдану Левченко, Віру Миколаєнко і зовсім юну відповідальну ученицю школи №1 Скорик Марію.

То ж завіса не закривається.

Вже почалася підготовка до Другого фестивалю авторської пісні “Славен Град” який відбудеться в 2017 році в перші вихідні липня. Заявки на участь вже відкриті.

славен6

До речі, у продовж фестивалю поступило багато пропозицій про створення Клубу авторської пісні в Переяслав-Хмельницькому. Якщо ви є автором пісень або віршів, можливо пишете прозу, або музику – двері нашого клубу авторської пісні “Славен Град” відкриті.

Яценко Світлана

www.skarb.org.ua        тел.063.754.19.58

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *