Loading...

Російські ЗМІ: Гелетей заробляє на оренді елінгів в Криму

За даними російських ЗМІ, начальник держохорони України Валерій Гелетей володіє кількома елінгами в Ялті, що були куплені за 400 тис. доларів

 Російське видання «Комсомольская правда» пише, що екс-міністр оборони України Валерій Гелетей, який нині займає посаду начальника Управління Державної охорони України,  здає в оренду елінги в окупованому Криму.  За даними КП, Гелетею належить приваблива нерухомість в окупованому Криму – комплекс елінгів, побудованих у 5-ти метрах від моря у селищі Алупка.

 «Власником елінгів №95 і №96, що розташовані на вулиці Леніна 35Б, є Гелетей, – розповіло «КП» джерело в адміністрації Ялти. – Він їх придбав за 400 тисяч доларів. Однак за документами вони зараз знаходяться у власності його тестя – громадянина України Олександра Поповича».

 «Щороку в літній період (вони) здаються відпочиваючим…», – йдеться у статті. У статті уточнюється, що мова йде про п’ятиповерхові будівлі загальною площею близько 400 «квадратів». Наприклад, номер у 80 «квадратів» коштував ще пару місяців тому 5 тисяч рублів за добу».

 Також КП повідомила, що має власність на анексованій території і Микола Погребицький, який до 2014 року працював в СБУ на керівних посадах (в тому числі, був начальником ялтинського Управління СБУ та очолював службу в Луганській області), У квітні 2014 року він вийшов на пенсію на посаді радника керівника Антитерористичного Центру України (АТЦ). А зараз є вільнонайманим співробітником Національної академії СБУ в Києві.

«Як стало відомо «КП», у власності Погребицького в ялтинському селищі Нікіта на вулиці Аврора знаходяться житловий будинок площею понад 250 квадратних метрів. Крім того, є і трикімнатна квартира в респектабельному районі Ялти».  В цілому, за даними видання, в окупованому Криму мають  свої активи до десяти представників спецслужб України різних рівнів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *