Маргінальний недоносок Охлобистін вкотре грубо висловився про українців

Відомий російський актор, затятий фанат терористів “ЛДНР” і міфічного утворення “Новоросія” Іван Охлобистін жорстко прокоментував заборону російської співачці Юлії Самойловій на в’їзд в Україну і заявив, що українців “потрібно знищити”, так як в країні твориться “справжній свинячий нацизм”.

Про це він написав у статті для ресурсу “Вблокнот”.

Охлобистін пише, що росіяни самі образили Юлію Самойлову, самі того не розуміючи, зазначивши, що Кремль спеціально відправив співачку з інвалідністю на Євробачення до Києва з метою провокації.

Далі він написав, що в Україні справжній “свинячий нацизм”, а всіх незадоволених нібито “перерізали” і “знищили” за російську мову.

Також він говорить, що українців, мовляв, “поневолили”, а домовлятися з ними не треба – треба “брати і знищувати” “І мали рацію наші попередники: не стріляти – вішати, вішати, вішати. Щоб, як і сімдесят років тому вони обсералися по шляху до шибениці, плакали і блювали “, – стверджує “маргінальний недоносок Іван”. Далі Охлобистін підкреслив, що він прихильник таких дій по відношенню до українців і вчить подібного своїх дітей.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *