Аваков божиться, що його син не вкрав ані копійки з бюджету

Глава МВС вважає “справу про рюкзаки” політичним тиском та піаром НАБУ.

Очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що його син Олександр, затриманий у справі про закупівлю рюкзаків для потреб Нацгвардії, доведе свою невинуватість у суді.

Про це він написав у соцмережі Facebook.

“Ні мій син, ні фірми, в яких він є засновником не мають і не мали ані копійки грошей з бюджету України. І Олександр Аваков пройде процедуру і доведе це в суді”, – наголосив Аваков.

Також глава МВС розкритикував затримання сина антикорупціонерами, звинувативши в обслуговуванні політичних інтересів та піарі. На думку міністра, це спроба “стравити одних з іншими” та похитнути його емоційну стабільність.

“Вони (антикорупційні органи – ред.) повинні бути органами юриспруденції надзвичайної строгості і відповідності закону, а не застосовувати метод натяжок і припущень, як у випадку з моєю родиною – на догоду чиїхось політичних інтересів”, – пише він.

Аваков наголосив, що не дозволить його опонентам використати цю ситуацію заради політичних амбіцій чи для вирішення власних “кон’юнктурних завдань”.

“Тиск на мене з боку організаторів сьогоднішніх дій проти мого сина і моїх колишніх підлеглих – не пройде. Сподіваюся, адекватний судовий процес, в якому Олександр візьме участь – розставить все по місцях”, – додав він.

Окрім того, урядовець висловив сподівання на швидке створення компетентного антикорупційного суду, який “відновить баланс незалежності і незаангажованості в антикорупційних органах”.

Нагадаємо, Нацбюро провело обшуки в родині Авакова у справі про зловживання МВС під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе повідомив, що на порятунок сина глава МВС кинув цілий полк поліції, мотивувавши “замінуванням вулиці”.

У НАБУ повідомили про затримання Олександра Авакова і колишнього заступника глави МВС Сергія Чеботаря. Їм мають повідомити про підозру по ст. 191 (розкрадання грошей) КК.