Малолітній гвалтівник з Переяславщини отримав максимальний строк

За принципової позиції прокуратури Київської області юнака, який перебуваючи на іспитовому строці за вчинення крадіжки та згвалтуванні жінки, засуджено до максимальної міри покарання.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, завдяки безапеляційній позиції прокуратури Київщини раніше судимого юнака, який будучи неповнолітнім на момент вчинення злочину, зґвалтував жінку, засуджено до максимальної міри покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

В липні 2016 року , в одному з сіл Переяслав-Хмельницького району,  17-річний юнак, який перебуваючи на іспитовому терміні за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, вчинив злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, а саме зґвалтував потерпілу із застосуванням фізичного насильства.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) КК України.

На підставі зібраних у своїй сукупності доказів Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської  місцевої прокуратури доведено вину обвинуваченого у повному обсязі та останього засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Не погоджуючись із вказаним вироком, обвинувачений подав апеляційну скаргу. В суді апеляційної інстанції прокурор довів вину обвинуваченого та вирок суду залишено без змін.